Театралізовані екскурсії

ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЕКСКУРСІЇ

Кожна екскурсія може бути проведена з елементами анімації –
невеликими театральними сценками на тематику екскурсії.

Агентство Тудой Сюдой

На літературній прогулянці ви можете пройтися по вулиці з Пушкіним, на «бандитськії» – з морячкою Сонькою або її тезкою, Золотою Ручкою, в катакомбах – з партизаном або компанією контрабандистів.

І одразу, випадково, в старому дворику зустрітися з картковим шулером або наперсточником, з веселою компанією Пересипської шпани на чолі з Мишком Япончиком, тіткою Песьою і дядьком Яшою. А в катакомбах на вас з темряви може з-за рогу вийти німецький патруль або група підпільників.

Розмір групи:

Від 3 до 300 гостей

Наші найпопулярніші та улюблені театралізації для туристів:

Одеська матуся Іда зі своїм синочком Додіком

В одеському дворику група стає свідком класичної лайки єврейської матусі тітки Іди зі своїм синочком Додіком. Вона на чому світ дорікає йому за відмову від їжі, пригощає своїми делікатесами гостей. Додік у неї видатний хлопець і вона все ніяк не може підібрати йому гідну наречену, вже скількох переглянула.

Поетичні буриме в компанії Олександра Сергійовича Пушкіна

Запам’ятаєш чудну мить: перед тобою з’явиться ВІН !!! Ну, не справжній, але 100% копія зразка XXI століття. А далі все у віршах! … А може, ще й під звуки скрипки та келих шампанського.

Поэтические буриме в компании Александра Сергеевича Пушкина
Идем во внутрь Оперного театра

Йдемо в Оперний театр

Дізнаємося від оперної діви про те, чому першим наказом Де Рішельє було створення Театру.

Шулер з Молдаванки

Щире захоплення викликає фокусник-шулер дядя Жора (людина із зовнішністю «наркомана-катали», але з пальцями Копперфільда ​​та мізками випускника Гарварду), якого в наперстки намагаються обіграти туристи з усього світу. А які він їм фокуси показує !!! І так кільця знімає з цирл милих панянок, шо вони таки цього не помічають … кільця повертаємо)))

Шулер с Молдаванки
Уличные музыканты

Вуличні музики

Виключно одеські бендюжники «випадково» виникають в одному з відвідуваних туристами одеському дворику … Вони познайомлять гостей з азами одеської мови, а потім потішать їх слух найпопулярнішими одеськими пісеньками.

Реальні катакомби XIX століття

Чого тільки не було в катакомбах – і злодійські «малини», і життя партизан, і схрони контрабанди. Ненадовго спускаємося під землю, знаходимо скриню «контрабандного» алкоголю та закусок.

Реальная катакомба XIX века
Остап Бендер

Остап Бендер

І пісеньку заспіває, і про любов свою до мадам Грицацуєвої повідає, і як заробити мільйон напуття дасть.

Виключно одеська єврейська сім’я: тітка Циля, дядько Ізя. Сценки з одеського життя минулого століття (з анекдотами).

Ми можемо «оживити» театралізацією практично будь-яку популярну екскурсію по місту.

Ну і, звичайно ж, фантазія наша настільки безмежна, а знання історії настільки глибоке, що театралізацію в Одесі ми можемо придумати будь-яку. Якщо треба, і пам’ятники оживуть, щоб Ланжерон заговорив з вами особисто!

Такі зустрічі можуть «випадково» статися на легендарному Привозі, в стінах Оперного театру, в палаці Толстих або на порозі Воронцовського палацу, на тещиному мосту або в підпільному казино…

Відео «Театралізовані екскурсії»

[ultimate_carousel slides_on_desk=”2″ slides_on_tabs=”1″ slides_on_mob=”1″]
[/ultimate_carousel]

Фотографії «Театралізовані екскурсії»

Замовити театралізовану екскурсію

[ultimate_modal modal_title=”Замовити театралізовану екскурсію” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


    [/ultimate_modal]