Тільки чудеса … і нічого більше (виїзд зі Львова)

Дати початку туру:
За запитом
Тривалість:
6 днів

Маршрут: Львів – Тернопіль – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хотин – Кременець – Почаїв – Підгірці – Львів

Вартість туру:
Можна дізнатися детальніше у агента (телефони внизу сторінки)

1-й день: Львів – Тернопіль

Приїзд до Тернополя, прогулянка по місту. Це місто, оточене лісами, з самого моменту заснування знаходилося на перетині автомобільних і залізничних маршрутів, і тому дуже швидко розвивалося.

Поселення в готель. Вільний час. Пропонуємо відвідати: вечеря в етнографічному ресторані-музеї (180 грн). Всі страви готуються за старовинними рецептами наших предків, які населяли Галичину в різні часи – українців, поляків, євреїв, австрійців. Страви готуються в старовинних печах на дровах … Таке варто спробувати!

Сніданок, виселяємося з готелю. Переїзд в Чернівці.

День 2: Чернівці – Кам’янець-Подільський.

Екскурсія по столиці Буковини «Чернівці – маленький Париж». Ми потрапляємо в місто, яке нічим не поступалося Відню і було негласною столицею Європи. Тут дуже цікаво і приємно відпочивати. Можна влаштувати прогулянку по старовинних вуличках міста, а на площі, побачити п’яну церква, міську ратушу та багато іншого. А ще на нас чекає справжня перлина міста – резиденція митрополитів Буковини і Далмації (вхідний квиток оплачується додатково).

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Поселення в готель. Вільний час.

День 3: Кам’янець-Подільський

Сніданок. Екскурсія «Місто семи культур».

У цьому стародавньому місті панує особлива атмосфера Середньовіччя. Кам’янець-Подільський часто називають «квіткою на камені». Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п’єдесталом, на якому впродовж десяти з гаком століть майстри творили справжнє кам’яне диво. Потужні оборонні укріплення «старого міста», фортеця (вхідний квиток оплачується додатково) і Турецький міст … Костел св. Петра і Павла, турецький мінарет, костел ордену Францисканців, вірменський квартал, Польський і Російський ринок залишають неповторне враження. Вільний час в Кам’янці-Подільському.

Запрошуємо відвідати екскурсію: «Царство каменів і лабіринтів» (200 грн). Переїзд в с.Кривче, де ми зануримося в захоплюючу подорож по фантастичним лабіринтах однієї з найбільших гіпсових печер світу – Кришталевої (довжина – 24 км!). Нас чекають підземні кімнати з кам’яними зображеннями голів Буйвола, Сови, Орла. А як щодо прогулянки між Зубами Дракона або по Хребту Крокодила? Не менш цікаві і Камінь Бажань (кажуть, мрії здійснюються обов’язково), плюс Веселий Спуск з Веселим підйомом.

Повернення в Кам’янець-Подільський.

День 4: Хотин – Хотинська фортеця

Сніданок. Вільний час в Кам’янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію: «Таємниці, заховані в каменях» (160 грн). На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра, знаходиться найпотужніший замок Східної Європи – Хотинська фортеця. Запеклі війни, великі повстання, славні перемоги і страшні поразки – це історія жорстоких битв за володіння потужною фортецею. Хотинська фортеця входить до переліку «Семи чудес України».

Повернення в Кам’янець-Подільський.

День 5: Теребовля – Кременець

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по маршруту. Проїзд вулицями містечка Теребовля, одного з найстаріших міст Поділля. Кременець – «Перлина Волинського краю». Кременець заворожує відразу. Крім численних архітектурних пам’яток, шарм цьому містечку надає його розташування в звивистій долині, серед Кременецьких гір. Ви побачите магістрат і колегіум, Богоявленський і Миколаївський собори, старовинні житлові будинки. Родзинка міста – Замкова гора, з вершини якої відкривається чудова панорама. Поселення в готель.

День 6: Підгірці – Почаїв – Львів

Сніданок. Виселення з готелю. «Почаїв – український Єрусалим» (вхідний квиток оплачується додатково), одна з найбільших православних святинь України. Найдорожчий скарб тут – чудотворний образ Божої Матері.

Підгорецький палац (вхідний квиток оплачується додатково). «Галицький Версаль», чиї стіни пам’ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт колес карет і розкішні феєрверки.

Прибуття до Львова. Орієнтовний час прибуття на залізничний вокзал 17:30 – 18:30.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

  • групова страховка (якщо вік туриста 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу);
  • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • супровід гіда-керівника по маршруту;
  • проживання відповідно до обраної категорії;
  • сніданки;
  • екскурсії за програмою.

Додатково оплачуються:

  • додаткові екскурсії (вхідні квитки);
  • особисті витрати.

Увага!

Наявність місць і вартість уточнюйте у агента: