Тур по Україні – легенди Волині (виїзд зі Львова)

Відкрийте для себе Волинь! Ви знайдете небачені скарби, поринете в пригоди, відшукаєте дозвілля на будь-який смак. На Волині є місця, де можна глибоко пізнати історичну славу краю. Тут збереглися потужні фортеці, витончені дерев’яні та кам’яні храми, палаци магнатів.

Дати початку туру:
За запитом
Тривалість:
3 дня/2 ночі

Маршрут:
Львів – Дубно – Рівне – Острог – Луцьк – Львів

Вартість тура:
Можна дізнатися детальніше у агента (телефони внизу сторінки)

1-й день: Львів – Тараканівський форт – Дубно – Рівне

Екскурсія «Дорога замків». На нас чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт, або Нова Дубенська фортеця – одне з найцікавіших місць Рівненської області.

Це місце вас вразить не тільки легендами, а й своїм розмахом. Чого тільки вартий тунель протяжністю близько 100 метрів, розташований під зовнішніми стінами! Це місце перетворилося в Місто привидів. Кажуть, примари тут дійсно є, і вже багато років поспіль вони лякають місцевих жителів. Багато хто вважає Нову Дубенську фортецю одним з найбільш містичніших місць України.

Далі нас зустріне Замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно. Замок в Дубно Рівненської області – чи не головна прикраса міста, частина його культурного заповідника. У минулому фортеця славилася своєю неприступністю. Замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Доменіко Мерліні. У замку збереглася ціла система підвалів та підземних ходів.

Приїзд в Рівне. Поселення в готель. Вільний час в Рівне.

День 2: Рівне – Острог – Луцьк – Тунель кохання

Сніданок. Вільний час в Рівне.

Пропонуємо відвідати екскурсію: «У володіння князів Острозьких» (180 грн). Найцікавішою пам’яткою Острога можна вважати замок князів Острозьких, в ансамбль якого входить три старовинні будівлі: Кам’яна вежа (житлове приміщення), Нова вежа і Богоявленський собор.

Історія Острозького замку оповита легендою про «чорну княгиню». Гальшка Острозька була багатою княгинею і спадкоємицею Іллі Острозького. Її примушували до заміжжя. Легенда розповідає, що вона вчинила самогубство, кинувшись з балкону замку. Зараз її привид бродить по Замковій горі.

Повернення в Рівне.

Переїзд в сторону Луцька. Завжди романтичний «Тунель кохання» восени набуває особливого шарму. Саме в цей час він незвично привабливий для закоханих сердець. «Тунель кохання» – то затишне місце, де можна пройтися, помріяти, набратися сил і, звичайно ж, зробити тисячу гарних фото.

Поселення в готелі по маршруту.

Пропонуємо додаткову екскурсію «Моя медова казка» (88 грн). Тут ви зможете спробувати справжній питний мед, приготовлений за давнім козацьким рецептом. Також нас чекають різноманітні настоянки, ексклюзивні медові смаколики для дорослих і дітей, і навіть медова косметика, яку можна спробувати на смак! Подаруйте собі вечір здоров’я і задоволення!

День 3: Луцьк – Львів

Сніданок. Виселяємося з номерів. Екскурсія «Моє приємне відкриття – Луцьк».

Луцьк – одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Це багатолике і різнопланове місто, де кожний знайде для себе привабливий і милий серцю куточок. Головна визначна пам’ятка міста – Луцький замок, або замок Любарта. Він вражає перш за все тим, що практично не зруйнований. Всі елементи – вежі, стіни – все збереглося. І, хоча замок частково реставровано, все ж здебільшого ця унікальна будова збереглася в первозданному вигляді.

Зображення Замку Любарта, точніше, його організації в’їзного вежі, є на купюрі в 200 гривень. Ви можете в цьому засумніватися, але, діставши цю купюру і поглянувши на малюнок, ви зрозумієте, що так воно і є. Недарма ця фортеця претендувала на звання одного з семи чудес України.

Вільний час в Луцьку.

Прибуття до Львова. Орієнтовний час прибуття на залізничний вокзал 17:30 – 18:30.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

  • групова страховка (якщо вік туриста 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу);
  • проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
  • супровід гіда-керівника по маршруту;
  • проживання відповідно до обраної категорії;
  • сніданки;
  • екскурсії за програмою.

Увага!

Наявність місць і вартість уточнюйте у агента: