Tур в одесу для дітей на 1 день

timeline_pre_loader
Програма одноденного туру в Одесу для дітей

«Разом весело крокувати»

Дитяча оглядова екскурсія Одесою

Tур в одесу для дітей на 1 день

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

Ось всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі …

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають …

І дещо ще, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно …

Детальніше про екскурсію…

Обід

смачний, але ситний

«20000 льє під землею»

Екскурсія в одеські катакомби

Tур в одесу для дітей на 1 деньЦе така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка

Одесские катакомбы протянули свои мрачные коридоры на 2,5 тысячи километров. Это самые загадочные, сложные и запутанные рукотворные пещеры в мире. Каменные «сейфы» катакомб хранят свидетельства и документы многих драматических и героических событий. Дети посетят уникальный Музей одесских катакомб. Они смогут побывать в галереях катакомб, где добывали строительный камень «ракушняк», и узнать всё о каторжном процессе камнедобычи; они поймут, как жилось под землёй катакомбным жителям. Мы расскажем легенды и сказки подземного мира Одессы. Дети ведь любят легенды и сказки!!!

Детальніше про екскурсію…

Пи.Си: Час і перелік екскурсій можна змінити під вашу групу.

Одеса-мама любить дітей усього світу!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан задля поїсти, готель задля поспати і трансфер задля під’їхати. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обговорите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок і обід)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки в музеї
 • послуги гіда, екскурсовода;
 • для автобусных туров также предоставляется транспортное обслуживание экскурсий по программе
 • трансфер группы с вокзала и на вокзал

Додатково:

 • залізничні квитки
 • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 120 грн./чол.
 • страховка (за бажанням)

Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, які залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.

Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити одноденний тур в Одесу для дітей

Чекаємо на дзвінок

+38 (048) 700-60-50
‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)