тур в Одесу для дітей на 2 дні

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час перевіряєте, чи всі діти вийшли з поїзда, і слухаєте, що про вас думає провідниця.

timeline_pre_loader
Програма туру в Одесу для дітей на 2 дні

Сніданок

Ситний, але смачний

«Разом весело крокувати»

Дитяча оглядова екскурсія Одесою

Tур в одесу для дітей на 2 дні

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

Ось всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі …

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають …

І дещо ще, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно …

Детальніше про екскурсію…

Поселення в готель

швидке, але гучне

Обід

Теплий, але оригінальний

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія по Літературній Одесі

Tур в одесу для дітей на 2 дніНа мапі старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця або провулок, який не був би пов’язаний з ім’ям кого-небудь із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературна Одеса».

Ви прогуляєтеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких людей, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров.

І це далеко не всі відомі поети і письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Одного разу ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Детальніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрачання грошей…

Сніданок

знову смачний

«Як це робилося в Одесі»

Кіношно-авантюрна Одеса

Tур в одесу для дітей на 2 дні

«Усю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – говорив Остап Бендер. І він, таки, мав рацію!

В Одесі, звичайно, не жили Гаррі Поттер та Джек Горобець. Брехати не будемо. Але у нас жили Джеймс Бонд та Штірліц. У нас теж були свої пірати і контрабандисти. У нас теж творилися усілякі чудеса.

А ще в Одесі знімали «Пригоди Електроніка» та «Пригоди Тома Сойєра», «Діти капітана Гранта» і «Ліквідацію», «Пригоди Петрова і Васєчкіна» і «Трьох мушкетерів».

Ось на цій екскурсії ми це все і покажемо їм, і розповімо дітям. А ще розповімо масу інших захоплюючих та авантюрних історій.

Давайте зробимо так, щоб наші діти любили кіно та історію! Нехай знають, що у нас чудес було не менше, ніж в Голлівудських блокбастерах !!!

Обід

не той, що був вчора, а краще

«20000 льє під землею»

Екскурсія в одеські катакомби

Tур в одесу для дітей на 2 дні

Це така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягнули свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найзагадковіші, складні й заплутані рукотворні печери в світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідоцтва і документи багатьох драматичних і героїчних подій.

Ви відвідаєте унікальний Музей одеських катакомб. Розташований він під Одесою (в прямому і переносному сенсі), тобто під землею, і в рамках міської межі. Зможете побувати безпосередньо в галереях катакомб, де добували будівельний камінь «ракушняк» і ви дізнаєтеся все, про каторжний процес каменевидобування; ви дізнаєтеся, як жилося під землею катакомбним жителям. Адже діти люблять легенди і казки !!!.

Детальніше про екскурсію…

Пи.Си: Час і перелік екскурсій можна змінити під вашу групу.

Одеса-мама любить дітей усього світу!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан задля поїсти, готель задля поспати і трансфер задля під’їхати. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обговорите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок і обід)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки в музеї
 • послуги гіда, екскурсовода
 • для автобусных туров также предоставляется транспортное обслуживание экскурсий по программе
 • трансфер группы с вокзала и на вокзал

Додатково:

 • залізничні квитки
 • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 120 грн./чол.
 • страховка (за бажанням)

Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, які залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.

Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур в Одесу для дітей на два дні

Чекаємо на дзвінок

+38 (048) 700-60-50
‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)