Що не день - то свято

Тур в Одесу для дітей на 3 дні

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час перевіряєте, чи всі діти вийшли з поїзда, і слухаєте, що про вас думає провідниця.

[icon_timeline timeline_style=”jstime” timeline_line_style=”solid” timeline_line_color=”#3d1707″ time_sep_bg_color=”#3d1707″ tl_animation=”tl-animation-slide-up”][icon_timeline_sep time_sep_title=”Програма туру в Одесу для дітей на 3 дні” seperator_title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” seperator_title_font_style=”font-weight:bold;” font_size=”desktop:30px;” time_sep_color=”#ffffff”][icon_timeline_feat time_title=”День 1″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:30px;”][/icon_timeline_feat][icon_timeline_item time_title=”Сніданок” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]Ситний, але смачний[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”«Разом весело крокувати»” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eye” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]

Дитяча оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

Ось всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі …

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають …

І дещо ще, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно …

Детальніше про екскурсію…[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Поселення в готель” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-bed hotel” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]швидке, але гучне[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Обід” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]Теплий, але оригінальний[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”«Я жив тоді в Одесі курній»” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eye” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]

Екскурсія “Літературна Одеса”

На мапі старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця або провулок, який не був би пов’язаний з ім’ям кого-небудь із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературна Одеса».

Ви прогуляєтеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких людей, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров.

І це далеко не всі відомі поети і письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Одного разу ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Детальніше про екскурсію…[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Вільний час” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-money” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]Купівля сувенірів, витрачання грошей…[/icon_timeline_item][icon_timeline_feat time_title=”День 2″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:30px;”][/icon_timeline_feat][icon_timeline_item time_title=”Сніданок” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]знову смачний[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”«Поїздка в Білгород-Дністровську фортецю»” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eye” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]

З купанням у морі

Під час цієї справжньої подорожі діти отримають море задоволень і просто МОРЕ.

Спочатку повз море і через лиман ми відправимося в місто Білгород-Дністровський, де відвідаємо дуже гарну середньовічну фортецю Аккерман.

Там можна запросто помацати старовину власними руками і ногами. Це одне з найстародавніших міст нашої країни. Перша згадка про нього датується ще VI ст. до н.е, коли вихідці з Мілета, греки, заснували тут колонію Тіра.

Напевно, жодне з міст у світі так часто не міняло назви. Римляни називали його Алба-Юлія, половці і кумани – Ак-Ліба, анти – Туріс, генуезці і венеціанці – Мон-Кастро або Мавро-Кастро, молдавани – Четатя-албе, турки – Ак-Керман, угорці – Фаріевар, а місцеві слов’янські племена, тиверці і уличі, називали його Біле місто. Діти повинні це побачити та одночасно освіжити свої знання з історії…

Детальніше про екскурсію…[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Обід” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]смачний та зворушливий[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Купання в морі” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-anchor” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]А на зворотному шляху, втомившись від поїздки по степу, вони зможуть зануритися в чисте, відкрите море в районі Затоки. Це якщо погода буде дозволяти! Ну і за буйки НЕ запливати !!! Поїхали![/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Повернення в Одесу” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-bus” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”][/icon_timeline_item][icon_timeline_feat time_title=”День 3″ title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” title_font_size=”desktop:30px;”][/icon_timeline_feat][icon_timeline_item time_title=”Сніданок” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]знову смачний[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”«Як це робилося в Одесі»” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eye” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]

Кіношно-авантюрна Одеса

«Усю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – говорив Остап Бендер. І він, таки, мав рацію!

В Одесі, звичайно, не жили Гаррі Поттер та Джек Горобець. Брехати не будемо. Але у нас жили Джеймс Бонд та Штірліц. У нас теж були свої пірати і контрабандисти. У нас теж творилися усілякі чудеса.

А ще в Одесі знімали «Пригоди Електроніка» та «Пригоди Тома Сойєра», «Діти капітана Гранта» і «Ліквідацію», «Пригоди Петрова і Васєчкіна» і «Трьох мушкетерів».

Ось на цій екскурсії ми це все і покажемо їм, і розповімо дітям. А ще розповімо масу інших захоплюючих та авантюрних історій.

Давайте зробимо так, щоб наші діти любили кіно та історію! Нехай знають, що у нас чудес було не менше, ніж в Голлівудських блокбастерах !!![/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”Обід” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-coffee” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]не той, що був вчора, а краще[/icon_timeline_item][icon_timeline_item time_title=”«20000 льє під землею»” title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” icon_type=”selector” icon=”Defaults-eye” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff” title_font_size=”desktop:20px;”]

Екскурсія в одеські катакомби

Це така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка.

Одеські катакомби протягнули свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найзагадковіші, складні й заплутані рукотворні печери в світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідоцтва і документи багатьох драматичних і героїчних подій.

Зможете побувати безпосередньо в галереях катакомб, де добували будівельний камінь «ракушняк» і ви дізнаєтеся все, про каторжний процес каменевидобування; ви дізнаєтеся, як жилося під землею катакомбним жителям. Адже діти люблять легенди і казки !!!

Детальніше про екскурсію…[/icon_timeline_item][icon_timeline_feat title_font=”font_family:Prata|font_call:Prata” desc_font=”font_family:Prata|font_call:Prata”]

Церемонія зворушливого прощання з Одесою. Ви цілуєте нас. Ми цілуємо паровоз…

[/icon_timeline_feat][/icon_timeline]

Пи.Си: Час і перелік екскурсій можна змінити під вашу групу.

[ultimate_ctation]

Одеса-мама любить дітей усього світу!

[/ultimate_ctation]

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан задля поїсти, готель задля поспати і трансфер задля під’їхати. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обговорите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

 • харчування (сніданок і обід)
 • екскурсії за програмою
 • вхідні квитки в музеї
 • послуги гіда, екскурсовода
 • для автобусных туров также предоставляется транспортное обслуживание экскурсий по программе
 • трансфер группы с вокзала и на вокзал

Додатково:

 • залізничні квитки
 • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
 • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
 • доплата за вечері від 120 грн./чол.
 • страховка (за бажанням)

Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, які залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті.

Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур в Одесу для дітей на три дні

[ultimate_modal modal_title=”Замовити індивідуально” btn_size=”lg” btn_bg_color=”#3d1707″ btn_bg_hover_color=”#81d742″ btn_text=”Замовити індивідуально” modal_size=”medium” overlay_bg_opacity=”80″ img_size=”20″ img_close_background_color=”#3d1707″ btn_txt_color=”#ffffff” button_text_font_style=”font-weight:bold;”]


  [/ultimate_modal]

  Чекаємо на дзвінок

  +38 (048) 700-60-50
  ‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
  ‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
  ‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)