ТУР В ОДЕСУ НА 1 ДЕНЬ

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від носіїв.

timeline_pre_loader
Програма одноденного туру в Одесу

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

Тур в Одессу на 1 деньОсь всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі…

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають…

І дещо ще, і дещо інше.

Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно …

Детальніше про екскурсію…

Обід

Ситний, але смачний

«20000 льє під землею»

Екскурсія в одеські катакомби

Тур в Одессу на 1 деньЦе така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка

Одеські катакомби протягнули свої похмурі коридори на 2,5 тисячі кілометрів. Це найзагадковіші, складні та заплутані рукотворні печери в світі. Кам’яні «сейфи» катакомб зберігають свідоцтва і документи багатьох драматичних та героїчних подій.

Ви відвідаєте унікальний Музей одеських катакомб. Ви зможете побувати безпосередньо в галереях катакомб, де добували будівельний камінь «ракушняк» і ви дізнаєтеся все, про каторжний процес каменевидобування; ви дізнаєтеся, як жилося під землею катакомбним жителям. Ми розповімо легенди і казки підземного світу Одеси.

Детальніше про екскурсію…

 Одеса – це не зовсім місто, це посмішка Бога!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан задля поїсти, готель задля поспати і трансфер задля під’їхати. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обговорите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

  • харчування (сніданок і обід)
  • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер до вокзалу)
  • екскурсії за програмою
  • вхідні квитки в музеї
  • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

  • залізничні квитки
  • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
  • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
  • доплата за вечері від 120 грн./чол.
  • страховка (за бажанням).

* Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, залежні від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб і організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної обстановки на маршруті.
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити одноденний тур в Одесу

Чекаємо на дзвінок

+38 (048) 700-60-50
‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)