ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від носіїв.

timeline_pre_loader
Програма туру в Одесу на чотири дні

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІОсь всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі…

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають…
І дещо ще, і дещо інше. Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно…

Детальніше про екскурсію…

Поселення в готель

швидке, але гучне

Обід

Теплий, але оригінальний

«Повз тещину домівку»

Екскурсія «Кримінальна Одеса»

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

«Усю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – говорив Остап Бендер. І він, таки, мав рацію! Вас уже зачекалися на Молдаванці і на Привозі. Вас виглядають, «чи ви, бува, не йдете ?!», біля будинку Гоцмана та Мішки Япончика (він же Михайло Винницький, він же Бєня Крик). За вами вже стежать з вікон, де народилися Джеймс Бонд і Штірліц. Вас уже хотять бачити там, де дефілювала Сонька «Золота Ручка».

Ви запитаєте: хто? Так ми вам відповімо: ми!

Тут вже язик свербить, шоб вам за них усіх розповісти. Позбавте нас від цієї корости, і ви дізнаєтеся на цій екскурсії про гучні афери і пограбування, почуєте про кмітливість і шарм одеських злочинців, побачите місця, пов’язані з улюбленими фільмами та кримінальним минулим Одеси …

Детальніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрачання грошей…

Сніданок

знову смачний

Поїздка в Білгород-Дністровську фортецю

З екскурсією та дегустацією в Центрі культури вина «Шабо»

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

Під час цієї подорожі ви отримаєте море задоволень «в одному флаконі»!

Спочатку повз море і через лиман ми відправимося в місто Білгород-Дністровський, де відвідаємо дуже гарну середньовічну фортецю Аккерман.

Там можна запросто доторкнутися до старовини власними руками і ногами. Це одне з найстародавніших міст нашої країни. Перша згадка про нього датується ще VI м.. до н.е, коли вихідці з Мілета, греки, заснували тут колонію Тіра.

Напевно, жодне з міст у світі так часто не міняло назви. Римляни називали його Алба-Юлія, половці і кумани – Ак-Ліба, анти – Туріс, генуезці і венеціанці – Мон-Кастро або Мавро-Кастро, молдавани – Четатя-албе, турки – Ак-Керман, угорці – Фаріевар, а місцеві слов’янські племена, тиверці і уличі, називали його Біле місто. Ви повинні це побачити …

Детальніше про екскурсію…

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

Ну а далі «друга половина флакону» – відвідування в Бессарабських степах Центру культури вина «Шабо» з неспішною дегустацією десятка вин та коньяків (ви ж не збираєтеся прожити найщасливіші дні свого життя тверезими?).

Традиційно для наших екскурсій процес отримання задоволення є сумісним з процесом інтелектуального збагачення. Перекладемо це на нормальну мову: «А давайте трохи вип’ємо в приємній і розумній компанії!».

Під час екскурсії до Центру культури вина «Шабо» на вас чекає цікава розповідь про технології виробництва якісних напоїв, екскурсії по підвалах і цехам, і, звичайно ж, ДЕГУСТАЦІЯ !!! 9-10 зразків кращих напоїв різного ступеня міцності (за збільшенням) і смачності (по обожнюванню). Поїхали !!!!

Детальніше про екскурсію…

Сніданок

ще смачніший

«20000 льє під землею»

Екскурсія в одеські катакомби

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

Це така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка

Одесские катакомбы протянули свои мрачные коридоры на 2,5 тысячи километров. Это самые загадочные, сложные и запутанные рукотворные пещеры в мире. Каменные «сейфы» катакомб хранят свидетельства и документы многих драматических и героических событий. Вы посетите уникальный Музей одесских катакомб. Вы сможете побывать в галереях катакомб, где добывали строительный камень «ракушняк», и узнаете всё о каторжном процессе камнедобычи; вы узнаете, как жилось под землёй катакомбным жителям. Мы поведаем вам легенды и сказки подземного мира Одессы.

Детальніше про екскурсію…

Обід

не той, що був вчора, а краще

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія по Літературній Одесі

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

На мапі старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця або провулок, який не був би пов’язаний з ім’ям кого-небудь із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературна Одеса».

Ви прогуляєтеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких людей, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров.
І це далеко не всі відомі поети і письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Одного разу ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Детальніше про екскурсію…

Сніданок

ще смачніший

«Наше єврейське щастя»

Екскурсія по єврейській Одесі

ТУР В ОДЕСУ НА 4 ДНІ

Ця екскурсія могла б сміливо замінити будь-яку з одеських екскурсій. І «Оглядову екскурсію», і «Кіношну Одесу», і «Бандитську Одесу», ми вже не кажемо про «Курйози Одеси» … Все це наскрізь просякнуте відтінками єврейської культури.

А що ви думаєте?! Протягом перших 150 років існування багатонаціональної Одеси єврейське населення постійно становило не менше 30 відсотків від загальної кількості жителів нашого міста.

Після Нью-Йорка і Варшави це була третя за величиною єврейська громада в світі. Софія Блювштейн і Михайло Винницький, Шолом-Алейхем та Ісаак Бабель, Михайло Жванецький та Роман Карцев … і тисячі, і тисячі інших представників цього великого, стародавнього народу розфарбовували історію Одеси в найяскравіші кольори.

А ця мова, яка з легкої подачі Бабеля стала вважатися одеською? А тисячі єврейських анекдотів, які вже й самі не пам’ятають, хто їх склав, або просто хтось запам’ятав діалог на вулиці і переказав одразу в трамваї. …

Запрошуємо на екскурсію «Єврейська Одеса». Вам потрібно це почути. Вам потрібно їх побачити. А то, не дай Бог, поїдуть усі … Як же ми без них будемо !?

Детальніше про екскурсію…

Обід

Тут як пощастить, все одно ви вже їдете…)

 Одеса – це не зовсім місто, це посмішка Бога!

Вартість туру залежить виключно від вашого апетиту. Тобто від того, який ви оберете ресторан задля поїсти, готель задля поспати і трансфер задля під’їхати. Коли ви разом з менеджером індивідуальних турів все це обговорите, він вам одразу повідомить остаточну ціну.

У вартість входить:

  • харчування (сніданок і обід)
  • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер до вокзалу)
  • екскурсії за програмою
  • вхідні квитки в музеї
  • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

  • залізничні квитки
  • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
  • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
  • доплата за вечері від 120 грн./чол.
  • страховка (за бажанням).

*Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, які залежать від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб та організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної ситуації на маршруті..
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур в Одесу на чотири дні

Чекаємо на дзвінок

+38 (048) 700-60-50
‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)