ТУР В ОДЕСУ НА ДВА ДНІ

Зустріч туристів на залізничному вокзалі. Ми вам радіємо, а ви в цей час відбиваєтеся від носіїв.

timeline_pre_loader
Програма туру в Одесу на два дні

Сніданок

Ситний, але смачний

«Від Дюка до люка»

Оглядова екскурсія Одесою

Одна екскурсія Одесою заміняє 2 години життя. Це арифметика. А одна незвичайна екскурсія по Одесі додає рік життя. Це – перевірений факт!

ТУР В ОДЕСУ НА ДВА ДНІОсь всього за ці дві чарівні години ви побачите Аркадію і Французький бульвар; Морський вокзал і Карантинну площу; два заводи шампанських вин і три театри; дві Арнаутські вулиці і три пам’ятники Де Рібаса; Одеську кіностудію і сто місць, де в Одесі знімали ваші улюблені фільми.

І це тільки поки ми їхали на автобусі…

А потім ми ще на хвилиночку пройдемося пішки одну годину. Це не те, щоб ми хотіли вас втомити, а щоб ви ближче розгледіли і навіть доторкнулися: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи і море, до якого вони збігають…
І дещо ще, і дещо інше. Про що поки не скажемо, а то вам буде нудно… Детальніше про екскурсію…

Поселення в готель

швидке, але гучне

Обід

Теплий, але оригінальний

«Я жив тоді в Одесі курній»

Екскурсія по Літературній Одесі

ТУР В ОДЕСУ НА ДВА ДНІНа мапі старої Одеси навряд чи знайдеться вулиця або провулок, який не був би пов’язаний з ім’ям кого-небудь із класиків світової літератури. Не дарма своє місто і таку прогулянку ми, не соромлячись, називаємо «Літературна Одеса».

Ви прогуляєтеся і проїдете там, де до вас ступала нога таких людей, як: Пушкін, Гоголь, Островський, Короленко, Бунін, Купрін, Міцкевич, Марк Твен, Шолом-Алейхем, Ісаак Бабель, Ахматова, Катаєв, Ільф і Петров.
І це далеко не всі відомі поети і письменники, для яких Одеса була улюбленим місцем відпочинку та творчості. Одного разу ми до 600-го прізвища дорахували, а далі плюнули і самі сіли писати оповідання.

Детальніше про екскурсію…

Вільний час

Купівля сувенірів, витрачання грошей…

Сніданок

знову смачний

«Повз тещину домівку»

Екскурсія «Кримінальна Одеса»

ТУР В ОДЕСУ НА ДВА ДНІ«Усю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутській», – говорив Остап Бендер. І він, таки, мав рацію! Вас уже зачекалися на Молдаванці і на Привозі. Вас виглядають, «чи ви, бува, не йдете ?!», біля будинку Гоцмана та Мішки Япончика (він же Михайло Винницький, він же Бєня Крик). За вами вже стежать з вікон, де народилися Джеймс Бонд і Штірліц. Вас уже хотять бачити там, де дефілювала Сонька «Золота Ручка».

Ви запитаєте: хто? Так ми вам відповімо: ми!

Тут вже язик свербить, шоб вам за них усіх розповісти. Позбавте нас від цієї корости, і ви дізнаєтеся на цій екскурсії про гучні афери і пограбування, почуєте про кмітливість і шарм одеських злочинців, побачите місця, пов’язані з улюбленими фільмами та кримінальним минулим Одеси …

Детальніше про екскурсію…

Обід

не той, що був вчора, а краще

«20000 льє під землею»

Екскурсія в одеські катакомби

ТУР В ОДЕСУ НА ДВА ДНІЦе така екскурсія, яку вам не проведуть більше ніде! Тільки в Одесі (ну ще в Римі і в Парижі) є така унікальна пам’ятка

Одесские катакомбы протянули свои мрачные коридоры на 2,5 тысячи километров. Это самые загадочные, сложные и запутанные рукотворные пещеры в мире. Каменные «сейфы» катакомб хранят свидетельства и документы многих драматических и героических событий. Вы посетите уникальный Музей одесских катакомб. Вы сможете побывать в галереях катакомб, где добывали строительный камень «ракушняк», и узнаете всё о каторжном процессе камнедобычи; вы узнаете, как жилось под землёй катакомбным жителям. Мы поведаем вам легенды и сказки подземного мира Одессы.

Детальніше про екскурсію…

 Одеса – це не зовсім місто, це посмішка Бога!

Вартість тура зависит исключительно от вашего аппетита. То есть от того, какой вы выберете ресторан для поесть, отель для поспать и трансфер для подъехать. Когда вы всё это обсудите с менеджером индивидуальных туров, он вам тут же сообщит окончательную цену.

У вартість входить:

  • харчування (сніданок і обід)
  • автобусне обслуговування за програмою, трансфер (зустріч на вокзалі, трансфер до вокзалу)
  • екскурсії за програмою
  • вхідні квитки в музеї
  • послуги гіда, екскурсовода

Додатково:

  • залізничні квитки
  • проїзд на громадському транспорті до місця проведення екскурсій (при необхідності)
  • доплата за ранню зустріч на вокзалі (до 08:00 ранку)
  • доплата за вечері від 120 грн./чол.
  • страховка (за бажанням).

* Примітка: фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. При запізненні або неявці туристів компанія залишає за собою право вносити зміни в послідовність виконання програми без зміни обсягу наданих послуг. Тривалість її окремих елементів може змінюватися напередодні виїзду і в процесі виконання туру. Елементи програми, залежні від погодно-кліматичних умов і не підконтрольних організатору дій служб і організацій (дорожніх, місцевої адміністрації тощо), можуть бути виключені з програми, виходячи з реальної обстановки на маршруті.
Програму туру можна коригувати відповідно до побажань групи.

Замовити тур в Одесу на два дні

Чекаємо на дзвінок

+38 (048) 700-60-50
‎‎+38 (094) 952-90-50 (багатоканальний)
‎‎+38 (067) 654-02-05 (екскурсії за розкладом)
‎‎‎+38 (096) 735-07-08 (індивідуальні екскурсії)